Drodzy Rodzice!

  W dzisiejszych czasach niestety dano Nam bardzo mało czasu na opiekę nad swoim Skarbem. Wtedy  pojawia się pytanie "kto zaopiekuje się moim Maluszkiem z troską i uczuciem?" Sama jestem mamą 9 miesięcznej Wiktorii, i mam już za sobą  odwiedziny Państwowych żłobków, oraz wizyty "fantastycznych" niań, które po moim wyjściu paliły papierosy w obecności mojego Dziecka. Dlatego stworzyłam najmniejszym Maluszkom drugi "domek". Starałam się zapewnić im miejsce do którego chętnie będą chciały wracać. Dziasiaj w naszym klubiku pracują wspaniałe, ciepłe i doświadczone opiekunki.

   Lokal parterowy o odpowiednim charaterze użytkowania- ok. 100m2 z balkonem i ogródkiem urządziłam absolutnie pod kątem Smerfików. 

  Zainstalowałam wysuwaną ścianę, która oddziela bawialnię od sypialni co zapewnia im długi i spokojny sen. Podczas snu stosowana jest muzykoterapia. Z pokoju zabaw oraz jadalni są wyjścia na ogródek. Najmłodsze Smerfiki same dyktują nam porę karmienia i spania. Dla pozostałych Maluszków stworzyliśmy stały rozkład dnia, aby panujące w przedszkolu zasady ich nie zaskoczyły. Oferujemy możliwość dostaw posiłków przygotowanych specjalnie dla Dzieci przez doświadczoną firmę cateringową. W każdym pokoju jest klimatyzacja, dzięki której nawet w najbardziej upalne dni Maluszki będą się czuły komfortowo, ponieważ temperatura i wilgotność powietrza są absolutnie przystosowane do ich maleńkiego organizmu. W sypialni oraz ogródku są kamery, które umożliwiają nam lepszą opiekę nad Smerfusiami.

  Wszystkie zabawki są codziennie na koniec dnia dezynfekowane. Poza podstawowymi czynnościami, t.j. samodzielne chodzenie, jedzenie, korzystanie z nocniczka, uczymy Dzieci rzeczy bardzo ważnej - życia w grupie, nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, dzielenia się oraz wyrażania swoich potrzeb. Zapewni to im spokojny start do przedszkola bez obaw, że czeka ich coś nowego. Ponad to zapewniamy zajęcia ruchowe, rytmiczne, plastyczne, oraz organizujemy zabawy w teatrzyk, który uczy Maluszków pokory - wszystkie kwestie są równie ważne, oraz odpowiedzialności - jeśli Dziecko nie nauczy się swojego często 1 lub 2 słowa, całe przedstawienie nie wyjdzie.

   Organizujemy również przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe, Mikołajki, Dzień Dziecka, a na Dzień Mamy i Taty  Dzieci przygotowują specjalne niespodzianki. 

...
     W 2010 roku klubik został przejęty przez nowego własciciela, który poza kontynuwaniem strategii opieki nad Dziećmi poprzedniego właściciela poczynił wiele inwestycji (m.in. wymiana mebelków i zabawek na wyroby z wymaganymi atestami, wymiana wykładzin na atestowane oraz wprowadził wiele zmian podyktowanych wymogami Sanepidu i Straży Pożarnej. Skutkowało to wpisaniem (już aktualnie żłobka) Smerfiki do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych M.St. Warszawy.

Jesteśmy bardzo dumni z rosnącej popularności naszego żłobka i zaufania jakim obdarzają nas Rodzice.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego żłobka i obejrzenia go osobiście.
                                                                              


 
 Sprawdź również nasz Plan Dnia

OdwiedzającyPoland 80.1%Poland
United States 17.4%United States
Germany 0.3%Germany

Dzisiaj: 5
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 13
Poprzedni tydzień: 41
Bieżący miesiąc: 212
Poprzedni miesiąc: 238
Ogółem: 742